Zamknij
Regulamin
Wysyłka
Płatność
Kontakt
Zgłoszenie chęci odesłania towaru
Zgłoszenie reklamacyjne
Zamknij
English / UK
English / European Union
English / Australia
Français / France
Français / Belgique
Deutsch
Dansk
Norsk
Svenska
Español / Espana
Polski
Zamknij
Adres e-mail:
Hasło:
Zapomniałeś hasła?
Pierwszy raz w SYSTEMS 4 YOU?
Jesteś tutaj:
> Centrum informacyjne
Płatność

Na tej stronie zawarte są podstawowe informacje o cenach oraz dotyczące sposobów zapłaty za zamówienia składane w sklepie SYSTEMY DLA CIEBIE.

Sposoby zapłaty
Za złożone zamówienia można zapłacić za pomocą przelewu bankowego, przelewu elektronicznego realizowanego za pomocą usługi świadczonej przez tpay.com (dawniej Transferuj.pl), przelewu elektronicznego za pomocą usługi świadczonej przez Sofort oraz płacąc gotówką do rąk kuriera, listonosza lub kierowcy.

W przypadku płatności gotówką do rąk kuriera lub listonosza, akceptowane są wyłącznie środki płatnicze obowiązujące w Polsce, tj. złote polskie (PLN). Kurier, listonosz lub kierowca nie mają możliwości przyjęcia płatności za pomocą kart płatniczych, czeków lub środków w walutach obcych.

W przypadku dostaw realizowanych za pomocą naszego transportu, istnieje możliwość płatności pieniędzmi w walucie EUR (euro) lub CHF (franki szwajcarskie).

Płatność z odroczonym terminem
Płatność z odroczonym terminem wymaga wcześniejszego uzgodnienia i z reguły udostępniana jest wyłącznie klientom korporacyjnym, instytucjom publicznym oraz organom rządowym. Skorzystanie z możliwości zapłaty z odroczonym terminem wymaga przesłania pisemnego potwierdzenia złożonego zamówienia wraz z podpisem osoby upoważnionej do składania zamówień w imieniu Zamawiającego. Zapłata z odroczonym terminem musi być zrealizowana za pomocą przelewu bankowego

Ceny widoczne w sklepie – informacja dla Klientów zamawiających dostawę na terytorium Polski
Wszystkie ceny widoczne w sklepie są cenami ostatecznymi i zawierają podatek VAT. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. W przypadku zakupu wielu pozycji w ramach jednego zamówienia zastrzegamy sobie prawo do wystawienia kilku faktur VAT do jednego zamówienia.

Ceny widoczne w sklepie – informacja dla Klientów zamawiających dostawę na terytorium Unii Europejskiej
Wszystkie ceny widoczne w sklepie są cenami ostatecznymi i zawierają podatek VAT. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. W przypadku zakupu wielu pozycji w ramach jednego zamówienia zastrzegamy sobie prawo do wystawienia kilku faktur VAT do jednego zamówienia.

Istnieje także możliwość zakupów bez podatku VAT – jako Wewnątrzwspólnotowa Dostawa Towarów. Ze strony Kupującego konieczne jest posiadanie i podanie nam aktywnego numeru identyfikacji podatkowej.

Ceny widoczne w sklepie – informacja dla Klientów zamawiających dostawę do krajów spoza Unii Europejskiej
Wszystkie ceny widoczne w sklepie zawierają 23% podatku VAT płatnego w Polsce. W przypadku zamówień o wartości powyżej 500,00 PLN netto polecana jest opcja zakupów bez podatku VAT – jako eksport towaru z Polski. Bezpłatnie przeprowadzamy pełną procedurę eksportu oraz dostawy do kraju docelowego. Po stronie Kupującego zostaje konieczność uiszczenia stosownych należności celnych i podatkowych.