ZamknijZamknij
English / Worldwide
English / UK
English / European Union
English / Australia
Français / France
Deutsch
Dansk
Norsk
Svenska
Español / Espana
Polski
ZamknijZamknij
Zestawy do bram przesuwnych
Zestawy do bram jednoskrzydłowych
Zestawy do bram dwuskrzydłowych
Zestawy do bram garażowych
Zestawy do bram przemysłowych
Zestawy do bram rolowanych
Napędy do bram przesuwnych
Napędy do bram skrzydłowych
Podziemne napędy do bram skrzydłowych
Napędy do bram garażowych
Napędy do bram przemysłowych
Napędy do bram rolowanych
Napędy do rolet i markiz
Szyny jezdne
Szlabany i zapory drogowe
Kompletne rozwiązania
Szlabany
Słupki parkingowe
Akcesoria do szlabanów
Piloty
Piloty do rolet, markiz i żaluzji
Piloty do alarmów
Zamienniki pilotów
Odbiorniki radiowe
Kompletne drogi radiowe
Anteny
Urządzenia sterujące
Nadajniki naścienne bezprzewodowe
Nadajniki naścienne przewodowe
Klawiatury kodowe
Przemysłowe urządzenia sterujące
Przełączniki kluczykowe
Centrale sterujące
Fotokomórki
Kolumny do fotokomórek
Listwy krawędziowe
Lampy sygnalizacyjne
Semafory
Kable
Elektrozamki
Wkładki i kłódki
Samozamykacze
Akcesoria do bram
Listwy zębate
Zasilanie awaryjne
Zestawy solarne
Baterie i akumulatory
Zasilacze
Domofony i wideodomofony
Kompletne zestawy domofonowe
Kompletne zestawy wideodomofonowe
Panele bramowe i wejściowe
Monitory
Słuchawki i unifony
Akcesoria do domofonów i wideodomofonów
Programatory
Inteligentny dom
Części zamienne
Czytniki RFID oraz Bluetooth
Jesteś tutaj:
> Centrum informacyjne
Wysyłka

Na tej stronie zawarte są podstawowe informacje dotyczące terminów oraz sposobów wysyłki dostępnych w sklepie SYSTEMY DLA CIEBIE. Informacje te nie są wyczerpujące i na zapytanie możemy doprecyzować dowolną kwestię związaną z wysyłką. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji – prosimy o kontakt drogą mailową kontakt@systemydlaciebie.pl lub telefoniczną pod numerem telefonu 94 717 38 29.

Drobne akcesoria
Drobne akcesoria typu piloty, odbiorniki radiowe, anteny, niektóre centrale sterujące, obudowy do pilotów, wysyłamy w dowolny sposób - Pocztą Polską i firmami kurierskimi.

Zestawy automatyki, pojedyncze napędy lub akcesoria o większych gabarytach
Wysyłka wyłącznie firmami kurierskimi – DHL, DPD, UPS lub Pocztex lub za pomocą naszego transportu. Jeśli nie wybrano wysyłki konkretną firmą kurierską, wówczas zastrzegamy sobie prawo do wyboru dowolnej firmy kurierskiej przy czym zachowana zostanie klasa świadczonej usługi.

Bramy garażowe
Bramy garażowe dostarczane są bezpłatnie do dowolnej miejscowości na terytorium Polski (niezależnie od ilości oraz wartości). Dostawa realizowana jest za pomocą naszego własnego transportu, przy udziale naszych pracowników. Ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń jest ograniczone do minimum. Koszty dostawy bramy obejmują także jej rozładunek oraz sprawdzenie w obecności kierowcy. W przypadku dostawy bram garażowych istnieje możliwość zapłaty gotówką do rąk kierowcy (bez dodatkowej prowizji).

Szlabany
Szlabany wraz z ramionami są dostarczane do dowolnej miejscowości na terytorium Polski (niezależnie od ilości oraz wartości). Dostawa realizowana jest zawsze za pomocą naszego własnego transportu, z naszego magazynu (nie wysyłamy towaru z magazynu Producenta/Dystrybutora). Koszty dostawy szlabanów obejmują także ich rozładunek oraz sprawdzenie zawartości dostawy w obecności kierowcy. W przypadku dostaw szlabanów istnieje możliwość zapłaty gotówką do rąk kierowcy (bez dodatkowej prowizji).

Wysyłka poza granice kraju
Zamówione towary jak najbardziej możemy wysłać poza granicę kraju. Korzystamy z usług pocztowych (lekkie paczki o niskiej wartości), usług kurierskich jak i też dostarczamy osobiście naszym transportem. W przypadku dostaw do krajów poza obszarem Unii Europejskiej doradzamy w kwestiach celnych oraz podatkowych.

Klienci firmowi lub instytucjonalni posiadający aktywny numer identyfikacji podatkowej mogą skorzystać z opcji zakupu bez podatku VAT (jako Wewnątrzwspólnotowa Dostawa Towarów).

Klienci spoza obszaru Unii Europejskiej także mogą skorzystać z opcji zakupu bez podatku VAT (pełna procedura eksportowa). W przypadku eksportu należy liczyć się z koniecznością uiszczenia lokalnych ceł i podatków w kraju importu.

Informacja dla Klientów zamawiających dostawę do Szwajcarii – w przypadku dostaw droższych produktów (o wartości powyżej 300,00 CHF lub 1200,00 PLN) do Szwajcarii polecamy skorzystanie z usługi dostawy naszym transportem. Czas dostawy wynosi do 14 dni. W cenie dostawy zawarte są wszelkie należności celne oraz podatkowe. Wydajemy kopie dokumentacji otrzymanej od Urzędów Celnych.

Klienci z miejscowości przygranicznych i Berlina
Oferujemy możliwość dostawy naszym transportem w ciągu 48 godzin za jedyne 25,00 EUR niezależnie od wartości zamówienia. Oferta skierowana jest dla Klientów wybierających dostawę do miejscowości przygranicznych między Szczecinem a Berlinem oraz samego Berlina. Istnieje możliwość zapłaty gotówką do rąk kierowcy (bez dodatkowej prowizji).