Zamknij
Regulamin
Wysyłka
Płatność
Kontakt
Zgłoszenie chęci odesłania towaru
Zgłoszenie reklamacyjne
Zamknij
English / UK
English / European Union
English / Australia
Français / France
Français / Belgique
Deutsch
Dansk
Norsk
Svenska
Español / Espana
Polski
Zamknij
Adres e-mail:
Hasło:
Zapomniałeś hasła?
Pierwszy raz w SYSTEMS 4 YOU?
Jesteś tutaj:
>
>
> Fotokomórka Nice EPMB - BLUEBUS
Zestawy automatyki do bramZestawy do bram przesuwnychZestawy do bram jednoskrzydłowychZestawy do bram dwuskrzydłowychZestawy do bram garażowychZestawy do bram przemysłowychZestawy do bram rolowanychNapędy i silnikiNapędy do bram przesuwnychNapędy do bram skrzydłowychPodziemne napędy do bram skrzydłowychNapędy do bram garażowychNapędy do bram przemysłowychNapędy do bram rolowanychNapędy do rolet i markizSzyny jezdneSzlabany i zapory drogoweKompletne rozwiązaniaSzlabanySłupki parkingoweAkcesoria do szlabanówPilotyPiloty do rolet, markiz i żaluzjiPiloty do alarmówZamienniki pilotówOdbiorniki radioweKompletne drogi radioweAntenyUrządzenia sterująceNadajniki naścienne bezprzewodoweNadajniki naścienne przewodoweKlawiatury kodowePrzemysłowe urządzenia sterującePrzełączniki kluczykoweCentrale sterująceFotokomórkiKolumny do fotokomórekListwy krawędzioweLampy sygnalizacyjneSemaforyKableElektrozamkiWkładki i kłódkiSamozamykaczeAkcesoria do bramListwy zębateZasilanie awaryjneZestawy solarneBaterie i akumulatoryZasilaczeBramyBramy garażowe uchylneBramy garażowe segmentoweBramy garażowe boczneBramy garażowe rolowaneBramy przemysłoweBramy przemysłowe segmentoweBramy przemysłowe harmonijkoweBramy i kraty rolowaneBramy do garaży zbiorczychDrzwiDrzwi wejścioweDrzwi użytkoweDrzwi przemysłoweDomofony i wideodomofonyKompletne zestawy domofonoweKompletne zestawy wideodomofonowePanele bramowe i wejścioweMonitorySłuchawki i unifonyAkcesoria do domofonów i wideodomofonówProgramatory

Fotokomórka Nice EPMB - BLUEBUS

Producent: Nice
KOD: EPMB

Opis fotokomórki Nice EPMB

Podstawowa fotokomórka przeznaczona do napędów firmy Nice których centrale sterujące są zgodne z technologią BLUEBUS. Obudowa fotokomórki wykonana jest z dość trwałego tworzywa sztucznego. Okablowanie można wprowadzić do fotokomórki od tylnej ścianki lub od dołu. Nie ma możliwości regulacji soczewki, tak więc fotokomórki muszą być zainstalowane w jednej linii (muszą się widzieć).

Montaż

Fotokomórka przeznaczona do montażu natynkowego lub wewnątrz dedykowanych kolumn. Zasilana jest z centrali sterującej ze złącza BLUEBUS. Podłączenie za pomocą przewodu 2-żyłowego o średnicy minimum 0.5 mm². Fotokomórki można łączyć równolegle. Ich pozycja/działanie konfigurowane są za pomocą zworek.

Kompatybilność wsteczna

Fotokomórka zastąpiła oferowany wcześniej model Nice MOFB oraz Nice MOFOB.

Ważna informacja

Fotokomórka jest kompatybilna wyłącznie z centralami zgodnymi z technologią BLUEBUS. Jeśli posiadasz napęd którego centrala sterująca jest niekompatybilna z technologią BLUEBUS, to w celu jej podłączenia należy dokupić interfejs Nice IB pozwalający na podłączenie fotokomórki BLUEBUS z centralami które posiadają wejścia dla tradycyjnych styków NC.

Dane techniczne

Zasięg15 m
Synchronizacja TX-RX
Regulacja
Sposób montażuNatynkowy
ObudowaTworzywo sztuczne
Stopień ochronyIP44
Wymiary50 × 80 × 29 mm
Temperatura pracy-20°C ÷ +50°C
Zakres dostawy1 × Fotokomórka nadawcza TX
1 × Fotokomórka odbiorcza RX

Pliki do pobrania, instrukcje obsługi

Instrukcja obsługi
Dostępne w językach: EN IT FR ES DE PL NL
Kompatybilne akcesoria
180,00 zł
z VAT za sztukę
Wybierz ilość sztuk
Uważasz, że za drogo?
Gwarancja
Długość udzielanej gwarancji na ten produkt wynosi 24 miesiące. Okres ten jest liczony od dnia dostawy.
Termin realizacji
Ten produkt wysyłamy w ciągu 3-5 dni.