Pilot Came TTS44FKS
Producent: Came
Indeks producenta: 806TS-0240
Indeks: 2419
EAN:
8050456084255
Nadajnik z 4 przyciskami, pracujący na częstotliwości 433,92 MHz. Kompatybilny z systemem radiowym z kodem stałym - Came Fixed Code, w tym z kodowaniem TOP, TAM, TWIN. Wysokiej jakości obudowa z metalowymi elementami. Posiada oczko umożliwiające dopięcie do kluczy.
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
|---|---|
| Liczba kanałów | 4 |
| Kodowanie | Came Fixed Code |
| Rodzaj baterii | 1 × CR2032, 3V |
| Wymiary | 38 × 73 × 11 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Uchwyt naścienny | ✘ |
| Kółko do kluczy | ✔ Dołączony |
| Bateria | ✔ Dołączona |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę