Pilot Nice ERA W6S
Producent: Nice
Indeks producenta: W6S
Indeks: 2797
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodowanie |
- Nice O-Code - Nice FLOR |
| Liczba kanałów | 6 - ▲ Otwórz - ■ Stop - ▼ Zamknij, np. 6 x roleta automatyczna |
| Kolor | Biały |
| Obsługa czujnika klimatycznego | ✔ |
| Rodzaj baterii | 2 x 1.5V, AAA |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Waga | 70 g |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 80 × 80 × 15 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Uchwyt naścienny | ✔ Dołączona |
| Kółko do kluczy | ✘ |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Unfortunately, this product is no longer available.
Niemniej jednak, jeśli już trafiłeś na tę stronę, to zapewne poszukujesz tego produktu, już taki posiadasz lub chcesz dokupić kolejny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ