Klawiatura kodowa Came S7000
Producent: Came
Indeks producenta: S7000
Indeks: 632
EAN:
8050456016119
Dane techniczne
| Montaż | Naścienny |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP54 |
| Zasilanie | 12V - 24V ac/dc |
| Wymiary | 70 × 70 × 64 mm |
| Liczba kombinacji | 1 679 616 |
| Liczba cyfr w kodzie | Maksymalnie 8 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Materiał | Stop aluminium / elementy lakierowane |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Cena tego produktu ustalana jest na podstawie indywidualnej wyceny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ
Pokaż szczegóły
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk