Bezprzewodowa klawiatura kodowa KINGgates Digy Pad – 433 MHz
Producent: KINGgates
Indeks producenta: DIGYPAD
Indeks: 2165
Bezprzewodowa klawiatura kodowa zgodna z drogą radiową KINGgates. Obsługuje do 3 urządzeń.
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433.92 MHz - KINGgates Rolling Code |
|---|---|
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 3 |
| Tryb pracy | Impuls |
| Klawiatura podświetlana | ✔ |
| Zasilanie | 2 x 1.5V, AAA |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Temperatura pracy | -10°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 65 × 109 × 35 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Cena tego produktu ustalana jest na podstawie indywidualnej wyceny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ
Pokaż szczegóły
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk