Bezprzewodowa klawiatura kodowa Marantec Command 222 – 868 MHz
Producent: Marantec
Indeks producenta: 72873
Indeks: 1285
Dane techniczne
| Częstotliwość | 868 MHz |
|---|---|
| Liczba kanałów | 4 |
| Tryb pracy |
1, 2, oraz 3 kanał - Impuls 4 kanał - Włącz/Wyłącz (np. do sterowania oświetleniem) |
| Klawiatura podświetlana | ✔ |
| Obudowa | Aluminium |
| Zasilanie | 1 x Bateria 9V |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Wymiary | 60 × 142 × 30 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Marantec Antriebs- und Steuerungstechnik GmbH & Co. KG
Remser Brook 11
33428 Marienfeld
Niemcy
Numer telefonu: +49 5247 705-0
E-mail: info@marantec.com
Remser Brook 11
33428 Marienfeld
Niemcy
Numer telefonu: +49 5247 705-0
E-mail: info@marantec.com
Cena tego produktu ustalana jest na podstawie indywidualnej wyceny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ
Pokaż szczegóły
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk