Bezprzewodowa klawiatura kodowa Normstahl FCT/EL – 433.92 MHz
Producent: Normstahl
Indeks producenta: 40090300
Indeks: 1265
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
|---|---|
| Liczba kanałów | 4 |
| Klawiatura podświetlana | ✔ |
| Zasilanie | 9V |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne, metal |
| Wymiary | 102 × 82 × 40 mm |
| Stopień ochrony | IP55 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +50°C |
| Bateria | ✔ Dołączona |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Numer telefonu:
Unfortunately, this product is no longer available.
Niemniej jednak, jeśli już trafiłeś na tę stronę, to zapewne poszukujesz tego produktu, już taki posiadasz lub chcesz dokupić kolejny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ