Bezprzewodowa klawiatura kodowa Somfy Keypad 2 RTS
Producent: Somfy
Indeks producenta: 1870917
Indeks: 1239
EAN:
3660849598952
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433.42 MHz - Somfy RTS |
|---|---|
| Liczba kanałów | 2 |
| Zasięg | 30 m |
| Zasilanie | 1 × CR2430, 3V |
| Stopień ochrony | IP55 |
| Wymiary | 120 × 70 × 30 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Bateria | ✔ Dołączona |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę