Bezprzewodowa klawiatura kodowa Somfy RTS
Producent: Somfy
Indeks producenta: 1841030
Indeks: 1230
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433.42 MHz - Somfy RTS |
|---|---|
| Liczba kanałów | 2 |
| Zasięg | 30 m |
| Zasilanie | 3V, CR2430 |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wymiary | 105 × 75 × 25 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Bateria | ✔ Dołączona |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Cena tego produktu ustalana jest na podstawie indywidualnej wyceny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ
Pokaż szczegóły
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk