Bezprzewodowa klawiatura kodowa Sommer ENTRApin – 4090V000 – 868 MHz
Producent: Sommer
Indeks producenta: 4090V000
Indeks: 3484
Dane techniczne
| Częstotliwość | 868 MHz |
|---|---|
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 1 |
| Kodowanie | SOMloq Rollingcode |
| Tryb pracy | Impuls |
| Liczba przycisków | 12 |
| Klawiatura podświetlana | ✔ |
| Zasilanie | 2 x 1.5V, AAA (LR03) |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 69 × 149 × 45 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
Producent/podmiot odpowiedzialny
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę