Came DBC03
Producent: Came
Indeks producenta: DBC03
Indeks: 1879
Przekaźnik wiązki podczerwieni
Dane techniczne
| Zasięg | 10 m |
|---|---|
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowo |
| Zasilanie | 4 × 1.5V, AAA |
| Funkcja |
2 × Odbiornik 1 × Nadajnik |
| Obciążenie wyjścia | 0.5A, 24V |
| Pobór prądu | 150 µA |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wymiary | 52 × 140 × 25 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Baterie | ✔ Dołączone |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę