Centrala sterująca FAAC E045s
Producent: FAAC
Indeks producenta: 790077
Indeks: 1262
EAN:
8055195059540
Dane techniczne
| Częstotliwość | 26.975 MHz |
|---|---|
| Komunikacja | Jednokierunkowa |
| Liczba kanałów | 4 |
| Kolor przycisków | Zielone |
| Zasilanie | 1 x 12V, L1028 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Wymiary | 37 × 110 × 12 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Kółko do kluczy | ✘ |
Producent/podmiot odpowiedzialny
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę