Fotokomórka BFT Akta A30
Producent: BFT
Indeks producenta: 2600813
Indeks: 4328
EAN:
8027908436559
Dane techniczne
| Zasięg | 30 m |
|---|---|
| Regulacja |
✔ pozioma 180° pionowa 10° |
| Synchronizacja TX-RX | ✔ |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zasilanie | 24V AC/DC |
| Obciążenie wyjścia | 1A, 30V |
| Pobór prądu |
RX - 15mA (10mA - STANDBY) TX - 12mA |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP45 |
| Wymiary | 45 × 130 × 43 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Zakres dostawy |
1 × Fotokomórka nadawcza TX 1 × Fotokomórka odbiorcza RX |
Producent/podmiot odpowiedzialny
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę