Fotokomórka BFT Cellula 130
Producent: BFT
Indeks producenta: P111273
Indeks: 1068
EAN:
8027908171078
Dane techniczne
| Zasięg | 25 m |
|---|---|
| Synchronizacja TX-RX | ✘ |
| Regulacja | ✘ |
| Zasilanie | 20÷31V AC/DC |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Obciążenie wyjścia | 1A, 24V AC/DC |
| Pobór prądu | 70 mA |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wymiary | 36 × 80 × 29 mm |
| Temperatura pracy | -15°C ÷ +55°C |
| Zakres dostawy |
1 × Fotokomórka nadawcza TX 1 × Fotokomórka odbiorcza RX |
Producent/podmiot odpowiedzialny
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Fotokomórka BFT Compacta A20-180
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Indeks producenta: 2601411
177,00 zł217,71 zł
Cena nettoZawiera 23% VAT
Cena nettoZawiera 23% VAT