Fotokomórka Came DXR20CTP
Producent: Came
Indeks producenta: 806TF-0120
Indeks: 740
EAN:
8050456092809
Uniwersalna fotokomórka przewodowa przekaźnikowa NO/NC, zasilana napięciem z zakresu 12–24 V AC/DC. Przeznaczona do montażu natynkowego, także w bardzo wąskich miejscach. Możliwość regulacji osiowej w poziomie w zakresie 180°.
Dane techniczne
| Sposób podłączenia | Przewodowe |
|---|---|
| Zasilanie | 12–24 V AC/DC |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik NO/NC |
| Obciążenie wyjścia | 500 mA przy 24 V |
| Pobór prądu | 40 mA |
| Zasięg | 20 m |
| Regulacja osiowa | 180° w poziomie |
| Synchronizacja TX-RX | ✔ |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Klasyfikacja bezpieczeństwa | - |
| Wymiary | 30 × 117 × 29 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Zakres dostawy |
1 × Fotokomórka nadawcza TX 1 × Fotokomórka odbiorcza RX |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę