Fotokomórka Entrematic LIN2
Producent: Entrematic
Indeks producenta: LIN2
Indeks: 4322
Dane techniczne
| Zasięg nominalny | 30 m |
|---|---|
| Synchronizacja TX-RX | ✔ |
| Zasilanie | 24V AC/DC |
| Pobór prądu | 50mA |
| Regulacja | ✔ pozioma 180° |
| Obciążenie wyjścia | 1A, 24V AC/DC |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wymiary | 38 × 110 × 32 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Zakres dostawy |
1 × Fotokomórka nadawcza TX 1 × Fotokomórka odbiorcza RX |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Numer telefonu:
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę