Fotokomórka FAAC PHOTOBEAM
Producent: FAAC
Indeks producenta: 785163
Indeks: 265
Dane techniczne
| Zasięg | 30 m |
|---|---|
| Synchronizacja TX-RX | ✔ |
| Regulacja | ✘ |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zasilanie | 24V AC/DC |
| Obciążenie wyjścia | 100mA / 24V DC |
| Pobór prądu |
RX - 30mA TX - 20mA |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wymiary | 70 × 95 × 44 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Zakres dostawy |
1 × Fotokomórka nadawcza TX 1 × Fotokomórka odbiorcza RX |
Producent/podmiot odpowiedzialny
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik