Fotokomórka FAAC SAFEBEAM
Producent: FAAC
Indeks producenta: 785165
Indeks: 261
Dane techniczne
| Zasięg | 20 m |
|---|---|
| Regulacja | ✘ |
| Synchronizacja TX-RX | ✔ |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zasilanie | 24V AC/DC |
| Obciążenie wyjścia | 60VA / 24W |
| Pobór prądu |
RX - 30mA TX - 20mA |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wymiary | 35 × 105 × 25 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Zakres dostawy |
1 × Fotokomórka nadawcza TX 1 × Fotokomórka odbiorcza RX |
Producent/podmiot odpowiedzialny
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę