Fotokomórka bezprzewodowa FAAC XP 20W D
Producent: FAAC
Indeks producenta: 785104
Indeks: 4000
EAN:
8055195012392
Dane techniczne
| Zasięg | 10 m |
|---|---|
| Regulacja | ✔ pozioma, -90° +90° |
| Synchronizacja TX-RX | ✔ |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zasilanie |
RX - 12÷24V AC/DC TX - 12-24V AC/DC lub akumulator 3V CR2 |
| Obciążenie wyjścia | - |
| Pobór prądu |
RX - 30mA TX - 40mA (akumulator VcR2) lub 5mA (24V DC) |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wymiary | 41 × 130 × 42 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Zakres dostawy |
1 × Fotokomórka nadawcza TX 1 × Fotokomórka odbiorcza RX 1 × Akumulator 3V CR2 |
Producent/podmiot odpowiedzialny
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę