Fotokomórka Somfy
Producent: Somfy
Indeks producenta: 2400939
Indeks: 1055
EAN:
3660849009397
Fotokomórka przewodowa przeznaczona do napędów Somfy oraz Wiśniowski by Somfy wyposażonych w centrale sterujące ze złączem BUS. Produkt znany z zestawów Somfy DIY dostępnych w marketach.
Dane techniczne
| Sposób podłączenia | Przewodowe |
|---|---|
| Zasilanie | Magistrala Somfy BUS |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Typ wyjścia | Magistrala Somfy BUS |
| Obciążenie wyjścia | - |
| Pobór prądu | - |
| Zasięg | 8 m |
| Synchronizacja TX-RX | ✘ |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasyfikacja bezpieczeństwa | Typ D zgodnie z normą EN 12453 |
| Wymiary | 43 × 107 × 26 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Zakres dostawy |
1 × Fotokomórka nadawcza TX 1 × Fotokomórka odbiorcza RX |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę