Fotokomórka Somfy Master Pro 180
Producent: Somfy
Indeks producenta: 1841216
Indeks: 1417
EAN:
8027908506726
Fotokomórka przewodowa przekaźnikowa NO, zasilana napięciem 24 V AC/DC. Przeznaczona do montażu natynkowego. Umożliwia regulację wiązki w poziomie w zakresie 180°.
Dane techniczne
| Sposób podłączenia | Przewodowe |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V AC/DC |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik NO |
| Obciążenie wyjścia | 1 A przy 30 V |
| Pobór prądu | 27 mA |
| Zasięg | 30 m |
| Regulacja osiowa |
180° w poziomie ±10° w pionie |
| Synchronizacja TX-RX | ✔ |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP45 |
| Klasyfikacja bezpieczeństwa | Typ D zgodnie z normą EN 12453 |
| Wymiary | 45 × 130 × 43 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Zakres dostawy |
1 × Fotokomórka nadawcza TX 1 × Fotokomórka odbiorcza RX |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę