Fotokomórka Sommer 7029V000
Producent: Sommer
Indeks producenta: 7029V000
Indeks: 4318
Dane techniczne
| Zasięg | 20 m |
|---|---|
| Regulacja | ✔ pozioma, -90° +90° |
| Synchronizacja TX-RX | ✔ |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zasilanie | 12-24V AC/DC |
| Obciążenie wyjścia | 500mA / 48V AC/DC |
| Pobór prądu |
RX - 35mA TX - 25mA |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP55 |
| Wymiary | 37 × 105 × 35 mm |
| Temperatura pracy | -10°C ÷ +60°C |
| Zakres dostawy |
1 × Fotokomórka nadawcza TX 1 × Fotokomórka odbiorcza RX |
Producent/podmiot odpowiedzialny
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę