Fotokomórka bezprzewodowa Came DXR10BAP
Producent: Came
Indeks producenta: 806TF-0060
Indeks: 1317
Uniwersalna fotokomórka bateryjna przekaźnikowa NO/NC. Nadajnik zasilany baterią CR123A, odbiornik napięciem z zakresu 12–24 V AC/DC. Przeznaczona do montażu natynkowego lub na dedykowanych kolumnach. Możłiwość regulacji osiowej w poziomie w zakresie 180°.
Dane techniczne
| Sposób podłączenia |
Nadajnik: bezprzewodowy Odbiornik: przewód |
|---|---|
| Zasilanie |
Nadajnik: 1 × CR123A, 3 V Odbiornik: 12–24 V AC/DC |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik NO/NC |
| Obciążenie wyjścia | 500 mA przy 24 V |
| Pobór prądu | <40 mA |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja osiowa | ✔ |
| Synchronizacja TX-RX | ✔ |
| Obudowa | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Klasyfikacja bezpieczeństwa | - |
| Wymiary | 46 × 108 × 36 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Zakres dostawy |
1 × Fotokomórka nadawcza TX 1 × Fotokomórka odbiorcza RX 1 × Bateria CR123A, 3 V |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę