Interfejs Nice IT4WIFI
Producent: Nice
Indeks producenta: IT4WIFI
Indeks: 4472
Interfejs WI-FI, umożliwia sterowanie napędami firmy Nice za pomocą urządzeń mobilnych.
Dane techniczne
| Typ interfejsu Wi-Fi | 802.11 b/g/n - 2.4 GHz |
|---|---|
| Moc | 14 dBm do złącza SMA |
| Protokoły bezpieczeństwa | OPEN, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Złącze antenowe | SMA |
| Stopień ochrony | IP30 |
| Wilgotność | 15% - 85% |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +50°C |
| Waga | 60 g |
| Wymiary | 58 mm × 63 mm × 24 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Unfortunately, this product is no longer available.
Niemniej jednak, jeśli już trafiłeś na tę stronę, to zapewne poszukujesz tego produktu, już taki posiadasz lub chcesz dokupić kolejny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ