Napęd bramy garażowej Marantec Comfort 380
Producent: Marantec
Indeks producenta: 100963
Indeks: 2047
Dane techniczne
| Zastosowanie | Napęd do użytku prywatnego |
|---|---|
| Maksymalne wymiary bramy uchylnej |
- Szerokość do 6000 mm - Ciężar do 220 kg |
| Maksymalne wymiary bramy segmentowej |
- Szerokość do 6000 mm - Ciężar do 220 kg |
| Maksymalne wymiary bramy uchylnej dzielonej i Canopy |
- Szerokość do 6000 mm - Wysokość do 2250 mm - Ciężar do 220 kg |
| Obciążenie pracą przy zastosowaniu standardowej szyny 0.8 mm | Maksymalnie 60 uruchomień na dobę |
| Obciążenie pracą przy zastosowaniu szyny 1.2 mm | Maksymalnie 100 uruchomień na dobę |
| Możliwość podłączenia zasilania bateryjnego | ✔ |
| Wyjście dla akcesoriów | ✔ 24V, 250 mA |
| Przyłącze modułów dodatkowych | ✔ (oprócz EM 131) |
| Zasilanie | 230 V |
| Pobór prądu | 1.1 A |
| Pobór mocy w trakcie pracy | 250 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.6 W |
| Siła pociągowa i nacisku | 1100 N |
| Prędkość przesuwu | Maksymalnie 18 cm/s |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wbudowany odbiornik radiowy | ✔ 868 MHz |
| Wbudowane oświetlenie | ✔ LED, 2 moduły z 10 diodami LED |
| Wymiary | 360 × 135 × 335 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Waga | 7.5 kg |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Marantec Antriebs- und Steuerungstechnik GmbH & Co. KG
Remser Brook 11
33428 Marienfeld
Niemcy
Numer telefonu: +49 5247 705-0
E-mail: info@marantec.com
Remser Brook 11
33428 Marienfeld
Niemcy
Numer telefonu: +49 5247 705-0
E-mail: info@marantec.com
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę