Napęd bramy przesuwnej Nice ROBUS 400
Producent: Nice
Indeks producenta: RB400R10
Indeks: 1490
Dane techniczne
| Wbudowana centrala sterująca | ✔ Nice RBA3 R10 (najnowszy model) |
|---|---|
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 400 kg |
| Zasilanie | 230V |
| Zasilanie - silnik | 24V |
| Synchroniczna praca dwóch napędów | ✔ |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +50°C |
| Wymiary | 330 × 277 × 195 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Napęd bramy przesuwnej Nice ROBUS RBS400
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Indeks producenta: RBS400
1 900,00 zł2 337,00 zł
Cena nettoZawiera 23% VAT
Cena nettoZawiera 23% VAT