Napęd bramy przesuwnej Nice ROX ROX600
Producent: Nice
Indeks producenta: ROX600
Indeks: 3043
Do bram o wadze do 600 kg. Wyposażony w klasyczną centralę sterującą z wbudowanym odbiornikiem radiowym. Mechaniczne wyłączniki krańcowe.
Dane techniczne
| Wbudowana centrala sterująca | ✔ Nice ROA38 |
|---|---|
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 600 kg |
| Zasilanie | 230V |
| Zasilanie - silnik | 230V |
| Synchroniczna praca dwóch napędów | ✘ |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +50°C |
| Wymiary | 330 × 303 × 210 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Napęd bramy przesuwnej Nice ROX 1000
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Indeks producenta: ROX1000R10
2 010,00 zł2 472,30 zł
Cena nettoZawiera 23% VAT
Cena nettoZawiera 23% VAT
