Napęd bramy skrzydłowej Came ATI30AGS
Producent: Came
Indeks producenta: 801MP-0170
Indeks: 1082
EAN:
8050456100085
Nowa wersja napędu Came ATI do bram skrzydłowych o wadze skrzydła do 800 kg i długości do 3 metrów. Przeznaczony do zastosowań przydomowych oraz przemysłowych. Silnik 230 V. Wyposażony w mechaniczne ograniczniki krańcowe dla bramy w pozycji otwartej i zamkniętej.
Dane techniczne
| Maksymalna waga bramy | 800 kg |
|---|---|
| Maksymalna długość bramy | 3 m |
| Zastosowanie | Przydomowe, przemysłowe |
| Wbudowana centrala sterująca | ✘ |
| Zasilanie silnika | 230 V AC |
| Wyłącznik/ogranicznik krańcowy - otwarcie | ✔ |
| Wyłącznik/ogranicznik krańcowy - zamknięcie | ✔ |
Wydajność
| Prędkość otwarcia do 90 stopni | 17 sekund |
|---|---|
| Siła | Maksymalnie 4000 N |
| Cykle pracy | 28 cykli na godzinę w temperaturze 20°C |
| Pobór prądu | 1,1 A |
| Moc | 220 W |
Wymiary, waga
| Stopień ochrony | IP54 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 830 × 165 × 100 mm |
| Waga | 8,5 kg |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę