Napęd bramy garażowej Came VER06DES
Producent: Came
Indeks producenta: 801MV-0050
Indeks: 4200
Napęd do małych bram garażowych segmentowych i uchylnych o powierzchnii do 9 m². Przeznaczony do zastosowań przydomowych. Z wbudowaną centralą sterującą.
Dane techniczne
| Maksymalna powierzchnia bramy | 9 m² |
|---|---|
| Zastosowanie | Przydomowe |
| Wbudowana centrala sterująca | ✔ |
| Zasilanie | 230 V AC |
| Zasilanie silnika | 24 V DC |
Wydajność
| Prędkość ruchu | 6,5 metra na minutę |
|---|---|
| Siła ciągu | 600 N |
| Cykle pracy | 10 cykli na godzinę |
| Moc | 90 W |
Wymiary, waga
| Stopień ochrony | IP20 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 189 × 367 × 127 mm |
| Waga | 4,9 kg |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę