Napęd bramy garażowej Came VER13DMS
Producent: Came
Indeks producenta: 801MV-0020
Indeks: 4203
Napęd do bram garażowych segmentowych i uchylnych o powierzchnii do 21 m². Z wbudowaną zaawansowaną centralą sterującą Came ZL57.
Dane techniczne
| Maksymalna powierzchnia bramy | 21 m² |
|---|---|
| Zastosowanie | Przydomowe i przemysłowe |
| Wbudowana centrala sterująca | ✔ Came ZL57 |
| Zasilanie | 230 V AC |
| Zasilanie silnika | 24 V DC |
Wydajność
| Prędkość ruchu | 7 metrów na minutę |
|---|---|
| Siła ciągu | 1300 N |
| Cykle pracy | 30 cykli na godzinę |
| Moc | 280 W |
Wymiary, waga
| Stopień ochrony | IP40 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 210 × 420 × 140 mm |
| Waga | 7 kg |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę