Napęd do bram przemysłowych Nice SOON SO2000R30
Producent: Nice
Indeks producenta: SO2000R30
Indeks: 857
Napęd do segmentowych bram garażowych o powierzchni do 20 m², montowany bezpośrednio na wał o średnicy 1 cala. Przeznaczony do użytku domowego. Posiada wbudowaną centralę sterującą.
Dane techniczne
| Maksymalna powierzchnia bramy | 20 m² |
|---|---|
| Maksymalna wysokość bramy | 5 m |
| Zastosowanie | Przydomowe i półprzemysłowe |
| Wbudowana centrala sterująca | ✔ Nice SOA2R30 |
| Zasilanie | 230 V AC |
| Zasilanie silnika | 24 V DC |
Wydajność
| Prędkość ruchu | - |
|---|---|
| Siła ciągu | - |
| Cykle pracy | 15 cykli na godzinę |
| Moc | 350 W |
Wymiary, waga
| Średnica wału wyjściowego | 25,5 mm |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP40 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +50°C |
| Wymiary | 115 × 300 × 375 mm |
| Waga | 10,5 kg |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę