Napęd bramy przesuwnej Came BX243
Producent: Came
Indeks producenta: BX243
Indeks: 461
Dane techniczne
| Wbudowana centrala sterująca | ✔ Came ZN2 |
|---|---|
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 300 kg |
| Zasilanie | 230V |
| Zasilanie - silnik | 24V |
| Synchroniczna praca dwóch napędów | ✘ |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 298 × 335 × 212 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Cena tego produktu ustalana jest na podstawie indywidualnej wyceny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ
Pokaż szczegóły
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk