Napęd bramy przesuwnej Came BX74
Producent: Came
Indeks producenta: BX74
Indeks: 468
Dane techniczne
| Wbudowana centrala sterująca | ✔ Came ZBX74-78 |
|---|---|
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 400 kg |
| Zasilanie | 230V |
| Zasilanie - silnik | 230V |
| Synchroniczna praca dwóch napędów | ✔ |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 300 × 310 × 240 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Napęd bramy przesuwnej Came BX704AGS
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Indeks producenta: BX704AGS
1 750,00 zł2 152,50 zł
Cena nettoZawiera 23% VAT
Cena nettoZawiera 23% VAT
