Napęd szlabanu Came GARD G12000K
Producent: Came
Indeks producenta: G12000K
Indeks: 2772
Automatyczny szlaban dla przejazdów o maksymalnej szerokości 12 metrów. Silnik 24V DC. Obudowa ze stali ocynkowanej i lakierowanej w kolorze RAL 7043. Nie zawiera obowiązkowej przeciwwagi.
Dane techniczne
| Wbudowana centrala sterująca | ✔ Came ZL38 |
|---|---|
| Zasilanie - silnik | 24V |
| Zasilanie jednostki głównej | 230V AC |
| Maksymalna długość ramienia | 12 m |
| Obudowa | Stal, ocynkowana i malowana w kolorze RAL 2004 |
| Uchwyt do mocowania ramienia | ✔ Zawarte w dostawie |
| Płyta montażowa i kotwy | ✔ Zawarte w dostawie |
| Możliwość zasilania awaryjnego | ✔ Sprzedawane osobno - Came LB39 i 2 x akumulator 12V 7 Ah |
| Pobór mocy | 300 W |
| Maksymalny pobór prądu | 15 A |
| Stopień zabezpieczenia | IP54 |
| Moment obrotowy | 600 Nm |
| Czas otwarcia do 90˚ | 10 sekund |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Intensywność pracy | 50% |
| Wymiary jednostki głównej | 865 × 1230 × 760 mm |
| Ciężar | 250 kg (jednostka główna) i około 500 kg przeciwwaga |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę