Odbiornik radiowy Came RE432
Producent: Came
Indeks producenta: RE432
Indeks: 893
Dane techniczne
| Liczba kanałów | 2 |
|---|---|
| Zasilanie | 12-24 Vac / Vdc |
| Pobór prądu w stanie spoczynku | 39 mA |
| Rodzaj styku | Rezystancyjny |
| Obciążalność styku | 1A (24 Vdc) |
| Klasa obwodów | III |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wymiary | 108 × 46 × 23 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
Producent/podmiot odpowiedzialny
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Włochy
Numer telefonu: +39 0422 4940
Cena tego produktu ustalana jest na podstawie indywidualnej wyceny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ
Pokaż szczegóły
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk