Odbiornik radiowy Marantec Digital 343 – 433 MHz
Producent: Marantec
Indeks producenta: 73298
Indeks: 905
Dane techniczne
| Tryb pracy |
Impuls napędu bramy ZAŁ/WYŁ Impuls ciągły |
|---|---|
| Liczba kanałów | 2 |
| Napięcie znamionowe | 12-24 Vac/Vdc |
| Pobór prądu | 50 mA |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Okablowanie | Konwencjonalne |
| Waga | 60 g |
| Wymiary | 66 × 62 × 31 mm |
| Częstotliwość | 433 MHz |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Marantec Antriebs- und Steuerungstechnik GmbH & Co. KG
Remser Brook 11
33428 Marienfeld
Niemcy
Numer telefonu: +49 5247 705-0
E-mail: info@marantec.com
Remser Brook 11
33428 Marienfeld
Niemcy
Numer telefonu: +49 5247 705-0
E-mail: info@marantec.com
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę