Odbiornik radiowy Sommer 4796V001 – 868 MHz
Producent: Sommer
Indeks producenta: 4796V001
Indeks: 1426
Dane techniczne
| Częstotliwość radiowa | 868.8 MHz |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | AC/DC 12 - 14 Volt ±20% |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +70°C |
| Maks. pobór prądu przy zasilaniu 12 Vdc | 80 mA |
| Maks. pobór prądu przy zasilaniu 24 Vac | 175 mA |
| Moc załączalna (obciążenie omowe) |
1.0 A, DC 30 V 0.5 A, AC 125 V |
| Obszar użytkowania | Suche pomieszczenia zamknięte ze wszystkich stron |
| Pamięć | 112 kodów radiowych |
| Wymiary | 109 × 40 × 32 mm |
| Waga | 55 g |
| Tryb pracy | Tip |
Producent/podmiot odpowiedzialny
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Niemcy
Numer telefonu: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę