Pilot BFT Mitto 4
Producent: BFT
Indeks producenta: D111751
Indeks: 648
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
|---|---|
| Liczba kanałów | 4 |
| Kolor | Szary |
| Zasilanie | 1 x 12V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Wymiary | 42 × 65 × 15 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Uchwyt naścienny | ✘ |
| Kółko do kluczy | ✔ |
Producent/podmiot odpowiedzialny
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Pilot BFT Mitto COOL C4
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Indeks producenta: D112318 2614120
103,00 zł126,69 zł
Cena nettoZawiera 23% VAT
Cena nettoZawiera 23% VAT