Pilot BFT Mitto COOL C4 – Biały
Producent: BFT
Indeks producenta: D112318 00003, 2614321
Indeks: 2458
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodowanie | BFT RollingCode |
| Liczba kanałów | 4 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Rodzaj baterii | 1 × CR2032, 3 V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Waga | 20 g |
| Temperatura pracy | -10°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 31 × 66 × 13 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Uchwyt naścienny | ✘ |
| Kółko do kluczy | ✔ |
Producent/podmiot odpowiedzialny
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę