Pilot Beninca IO.2WV – Żółty
Producent: Beninca
Indeks producenta: IO.2WV.YELLOW
Indeks: 1080
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
|---|---|
| Liczba kanałów | 2 |
| Kolor przycisków | Żółty |
| Zasilanie | 3V, CR2025 |
| Stopień ochrony | IP30 |
| Waga | 12 g |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +70°C |
| Kółko do kluczy | ✔ Dołączony |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Wymiary | 55 × 28 × 10 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Automatismi Beninc? S.p.A.
Via del Capitello 45
36066 Sandrigo (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0444 751030
Via del Capitello 45
36066 Sandrigo (VI)
Włochy
Numer telefonu: +39 0444 751030
Unfortunately, this product is no longer available.
Niemniej jednak, jeśli już trafiłeś na tę stronę, to zapewne poszukujesz tego produktu, już taki posiadasz lub chcesz dokupić kolejny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ