Pilot EcoStar RSC 2 – 433 MHz
Producent: EcoStar
Indeks producenta: 437681
Indeks: 2503
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433.92 MHz |
|---|---|
| Kodowanie | EcoStar RollingCode |
| Liczba kanałów | 2 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Rodzaj baterii | 1 × CR2025, 3 V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -10 °C ÷ +55 °C |
| Wymiary | 30 × 65 × 14 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Uchwyt naścienny | ✔ Dołączony |
| Kółko do kluczy | ✔ |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Numer telefonu:
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę