Pilot FAAC TM2-DS – 433 MHz
Producent: FAAC
Indeks producenta: 7873892
Indeks: 806
Dane techniczne
| Kodowanie | DS |
|---|---|
| Liczba kanałów | 2 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Zasilanie | Bateria 12V |
| Wymiary | 76 × 17 × 38 mm |
| Ilość kombinacji | 4096 |
| Temperatura pracy | -10°C ÷ +55°C |
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
Producent/podmiot odpowiedzialny
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Unfortunately, this product is no longer available.
Niemniej jednak, jeśli już trafiłeś na tę stronę, to zapewne poszukujesz tego produktu, już taki posiadasz lub chcesz dokupić kolejny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ