Pilot FAAC XT2 FDS 433-868
Producent: FAAC
Indeks producenta: 787017
Indeks: 266
Dane techniczne
| Częstotliwość |
433.92 MHz 868.35 MHz |
|---|---|
| Kodowanie | FAAC FDS, SLH |
| Liczba kanałów | 2 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj baterii | 1 x 3V, CR 2032 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Waga | 20 g |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Wymiary | Nie zmierzyliśmy, ale zmierzymy |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Uchwyt naścienny | ✘ |
| Kółko do kluczy | ✔ Dołączony |
Producent/podmiot odpowiedzialny
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę