Pilot FAAC XT4 433 RCBE
Producent: FAAC
Indeks producenta: 787454
Indeks: 575
EAN:
8055195012705
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodowanie | FAAC RC |
| Liczba kanałów | 4 |
| Kolor | Ciemny niebieski |
| Zasilanie | 1 x 12V, VR22 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Waga | 25 g |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Wymiary | 42 × 60 × 14 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Uchwyt naścienny | ✘ Należy zakupić osobno |
| Kółko do kluczy | ✔ Dołączony |
Producent/podmiot odpowiedzialny
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Unfortunately, this product is no longer available.
Niemniej jednak, jeśli już trafiłeś na tę stronę, to zapewne poszukujesz tego produktu, już taki posiadasz lub chcesz dokupić kolejny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ