Pilot FAAC XTO2 433
Producent: FAAC
Indeks producenta: 787032
Indeks: 242
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodowanie | FAAC SLH, SLHP, SL, DS, RC |
| Liczba kanałów | 2 |
| Zasilanie | 1 × 3 V, CR2032 |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 40 × 65 × 11 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Uchwyt naścienny | ✘ |
| Kółko do kluczy | ✔ Dołączony |
Producent/podmiot odpowiedzialny
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Włochy
Numer telefonu: +39 051 61724
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę