Pilot Nice ERA MiniWay MW2
Producent: Nice
Indeks producenta: MW2
Indeks: 1223
Nadajnik do sterowania roletami oraz żaluzjami. Obsługuje 2 silniki lub 2 grupy silników.
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodowanie | Nice FLOR |
| Liczba kanałów | 2 - ▲ Otwórz - ■ Stop - ▼ Zamknij, np. 2 x roleta automatyczna |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj baterii | 1 x 3V, CR 2032 |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Waga | 16 g |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 43 × 80 × 11 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Uchwyt naścienny | ✔ Dołączona |
| Kółko do kluczy | ✔ Dołączona |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Unfortunately, this product is no longer available.
Niemniej jednak, jeśli już trafiłeś na tę stronę, to zapewne poszukujesz tego produktu, już taki posiadasz lub chcesz dokupić kolejny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ