Pilot Nice ERA P6SV
Producent: Nice
Indeks producenta: P6SV
Indeks: 3873
Dane techniczne
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodowanie | O-Code (kompatybilne z Nice FLOR) |
| Liczba kanałów |
1 - ▲ Otwórz - ■ Stop - ▼ Zamknij, np. roleta automatyczna - z suwakiem - z obsługą czujnika nasłonecznienia |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj baterii | 2 x 1.5V, AAA |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Waga | 90 g |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +55°C |
| Wymiary | 49 × 150 × 14 mm |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Uchwyt naścienny | ✔ Dołączona |
| Kółko do kluczy | ✔ Dołączona |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Włochy
Numer telefonu: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Unfortunately, this product is no longer available.
Niemniej jednak, jeśli już trafiłeś na tę stronę, to zapewne poszukujesz tego produktu, już taki posiadasz lub chcesz dokupić kolejny.
ZAPYTAJ O WYCENĘ