Pilot Somfy Keytis 2 NS
Producent: Somfy
Indeks producenta: 1841026
Indeks: 822
Dane techniczne
| Kodowanie | Somfy RTS |
|---|---|
| Częstotliwość | 433,42 MHz |
| Liczba kanałów | 2 |
| Kolor przycisków | Czarny |
| Zasilanie | 1 × CR2430, 3 V |
| Stopień ochrony | IP30 |
| Waga | 25 g |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +60°C |
| Kółko do kluczy | ✔ Dołączony |
| Bateria | ✔ Dołączona |
| Wymiary | 70 × 41 × 15 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francja
Numer telefonu: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Pokaż szczegóły
Stawka VAT:
23%
23%
Łącznie netto za :
Łącznie brutto za :
Jednostka sprzedaży:
sztuki
sztuki
Minimalna ilość:
1 sztuk
1 sztuk
Koszt dostawy:
Bezpłatnie
Bezpłatnie
Dla większych zamówień lub projektów oferujemy możliwość negocjacji ceny.
Negocjuj cenę